Bij Skins komt jouw innerlijke wereld samen met die van onze experts en boutique brands. Ontdek tijdloze iconen, nieuwe lanceringen en creëren we ervaringen om voor altijd te koesteren.
NARS
Laguna Bronzing Powder Laguna 08
De Laguna Bronzing Powder van NARS is een iconische poederbronzer in negen tinten, waarmee je een sunkissed gloed creëert met een long-lasting effect. Zijdeachtige pigmenten zorgen direct voor een rijkelijke glow die comfortabel aanvoelt op de huid. De fijne textuur bouwt naadloos op, terwijl doorschijnende microbolletjes de huidtextuur gladstrijken voor een geperfectioneerde teint. Laguna kan worden gebruikt om te contouren, te definiëren of de look van een gebruinde huid te verdiepen.
- 08 is een zeer diepe bronstint met een neutrale ondertoon
€ 46
Over
Artikelnummer
13039256/A, RUE DU FAUBOURG SAINT-HONORE
75008 PARIS
FRANCE
https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php
Skins Experts
Gebruik
Bronzing: om een zachte warmte te creëren, breng Laguna Bronzing Powder met een penseel aan op de appels van de wangen en meng naar buiten en omhoog langs de jukbeenderen. Veeg een kleine hoeveelheid over het voorhoofd en de neusbrug voor een extra zonnige uitstraling.
Contouring: Breng Laguna Bronzing Powder één tot twee tinten dieper dan de natuurlijke huidskleur aan in de holten van de jukbeenderen en de kaaklijn voor een gecontourd effect. Gebruik het resterende pigment om de hals en het decolleté te blenden om scheidingslijnen te voorkomen. Aanbrengen met ronddraaiende bewegingen en voortdurend vervagen, om harde lijnen te voorkomen.
Aanmelden
Mijn favoriete bronzer!
14-03-2024 door Ruby-Amé
Deze bronzer scoort in alles goed, de kleur (niet oranje maar mooi natuurlijk bruin), de pigmentatie, verpakking etc. Aanrader!
Al jaren favoriet
01-12-2024 door Noortje
Deze bronzer is al jaren mijn favoriet. Blendt mooi, is niet oranje en gaat lang mee.
Tot bronzer
14-02-2025 door May
Hele goede bronzer, blijft heel lang zitten!
Zeer fijne bronzer
22-03-2025 door Cameron
Zeer fijne bronzer, dit is de 2e keer dat ik hem koop