Bij Skins komt jouw innerlijke wereld samen met die van onze experts en boutique brands. Ontdek tijdloze iconen, nieuwe lanceringen en creëren we ervaringen om voor altijd te koesteren.
Matiere Premiere
Neroli Oranger Eau de Parfum 50ml
Neroli Oranger Eau de Parfum van Matiere Premiere is een fris en stralend parfum. Oranjebloesem uit Tunesië en neroli-olie uit Libanon voeren de boventoon van dit majestueuze parfum, omhuld door subtiele hints van bloemige ylang-ylang olie, omhullend musk en frisse bergamotolie uit Italië. Dit citrusrijke parfum wordt verrijkt door sprankelende aroma's, die je meevoeren naar een tuin vol bloemen en fruit bloesems. Neroli Oranger Eau de Parfum voelt als een frisse bries in de lente, het seizoen van jeugdigheid en een nieuw begin.
€ 165

€ 165
€ 165
Geurnoten
oranjebloesem uit Tunesië, neroli-olie uit Libanon, bergamotolie uit Italië, ylang-ylang olie, musk
Over
Artikelnummer
130105Skins Experts
Gebruik
Breng parfum aan op plekken waar je je hartslag goed voelt zoals je pols en in de hals. Je kunt het parfum eventueel nevelen over de kleding, zo blijft de geur ook langer aanwezig. Bij eau de parfum, extrait de parfum en parfum wordt de geur alleen op de huid gedragen, omdat oliën huid nodig hebben om geur vast te houden. Cologne en Eau de toilette kunnen op kleding geneveld worden. Let op: als het parfum een sterke kleurconcentratie heeft, nevel deze dan niet op lichte kleding.
Aanmelden
Fijne frisse geur
11-01-2024 door Christina
Het is een fijne frisse geur voor op een mooie zomeravond! Zeker aan te raden
Heerlijke geur
14-08-2023 door Sterre
Hele fijne zomerse geur, vele complimenten gekregen als ik hem droeg