Our Sample service is the ideal way to get acquainted with our exclusive collection. Experience five perfume or skincare samples while receiving a voucher for your final purchase.
Aesop
Deodorant 50ml
€30

€30
€30
About
article number
100491Utrechtsestraat 93,
1017VK, Amsterdam
Email: aesop@aesop.com
Skins Experts
How to
Login
Heerlijk
06-11-2024 door Chiem
Heerlijke geur, voor man en vrouw! Ik zou dit iedereen willen aanraden.
Geen huidirritatie, heerlijke geur.
29-08-2023 door Marike
Ik was op zoek naar een milieu vriendelijk product. Ik heb een stick geprobeerd maar hiervan kreeg ik forse irritatie. Dit product geeft geen irritatie. Ook niet direct na het scheren en ruikt de hele dag heerlijk. De lucht is iets kruidig maar ook fris en niet te overheersend als je ook parfum draagt. Ik heb nu de spray en de volgende keer ga ik een roller proberen! Zeker elke cent waard!
Heerlijke geur
05-10-2023 door Denzel
hele fijne deodorant. geen last van irritatie en opgebouwd uit natuurlijke producten. ik heb eigenlijk geen parfum meer nodig als ik deze gebruik!
Redelijke deo
09-03-2025 door Michiel
Ik ben bekend met het merk Aesop, de deo van Aesop vindt ik van mindere kwaliteit dan andere deodorants. Aesop deodorant is bij mij snel uitgewerkt.