Bij Skins komt jouw innerlijke wereld samen met die van onze experts en boutique brands. Ontdek tijdloze iconen, nieuwe lanceringen en creëren we ervaringen om voor altijd te koesteren.
Diptyque
Fleur de Peau Hand & Body Gel 200ml
Fleur de Peau Hand & Body Gel van DIPTYQUE is een tweevoudige reinigingsgel die kan worden gebruikt als douchegel voor het gehele lichaam en als handzeep. De geur is eerbetoon aan de mythische liefde tussen Psyche en Eros, die leidde tot de geboorte van hun dochter, Hedone. Als één geur deze legende naar een parfum zou moeten vertalen, dan zou het de geur van musk zijn. De Hand & Body Gel hult huid en handen in een aromatische mantel, terwijl de huid op milde wijze gereinigd wordt.
€ 48

€ 48
€ 48
Geurnoten
Musk, iris, ambrettolide, roze peperkorrels
Over
Artikelnummer
132987Skins Experts
Gebruik
Handen
Maak je handen goed nat. Neem wat van de zeep over op de handen. Wrijf de handen lang genoeg over elkaar, zorg dat de boven- en onderkant goed bedekt zijn met zeep, wrijf hierbij goed alle vingertoppen in, tussen de vingers en neem ook de polsen mee. Spoel de zeep zorgvuldig af met stromend water. Droog je handen goed af, vergeet hierbij niet de huid tussen de vingers.
Lichaam
Breng aan tijdens het douchen. Stap even onder het lopende water vandaan en breng een gewenste hoeveelheid douchegel aan op het lichaam. Masseer goed in en spoel het schuim daarna af.
Aanmelden
Ruikt lekker
28-03-2024 door Mirjam
Heerlijke geur, maar schuimt niet. Misschien kun je dit met een spons beter activeren. Dit heb ik nog niet geprobeerd.